? شب بو
X
تبلیغات
زولا
شب بو
آرشیو
موضوعات
اصفهان خیابان رباط, خیابان شهید دکتر باهنر, مسجد حضرت ابوالفضل (ع)

Powered by WebGozar

شنبه 16 دی‌ماه سال 1385
شایعه مسخره غربی ها در مورد رهبر معظم انقلاب

 

پس از آن‌که در جنگ 33 روزه لبنان، رسانه‌های اسرائیلی تلاش کردند با شایعه زخمی کردن یا ترور سیدحسن نصرالله، ضعف ارتش فشل خود را جبران کنند، هم‌اکنون برخی چهره‌های آمریکایی و رسانه‌ای اروپایی، درصددند این ابزار سوخته را علیه آیت‌الله خامنه‌ای به کار گیرند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، یک هفته پس از شکست سنگین پنجمین ارتش مجهز دنیا از رزمندگان مقاومت حزب‌الله لبنان که یکی از بزرگ‌ترین شکست‌های تاریخ این ارتش به شمار می‌رفت، اسرائیل و هم‌پیمانانش که این شکست را از جانب ایران ارزیابی می‌کردند، دست به اقدامی خنده‌آور زدند و «مایکل لدین»، عضو پیر انستیتو امریکن اینترپرایز، شایعه بیماری سخت آیت‌الله خامنه‌ای را مطرح و سپس شبکه‌ها و رسانه‌های غربی، اقدام به انتشار وسیع این شایعه کردند. به این ترتیب بود که دامنه آن به اروپا هم رسید و هم‌اکنون نیز آژانس خبری ایتالیا از قول یکی از نمایندگان نامعلوم مجلس خبرگان رهبری و همچنین آیت‌الله ناصری اعلام نموده‌ که آیت‌الله خامنه‌ای مشکل بینایی پیدا کرده و همچنین در شنیدن اصوات دچار مشکل شده‌ است؛ بنابراین، دیگر توانایی ندارد وظایف محوله خود را انجام بدهد.      

                         

این شایعات که در روزهای پیش از برگزاری انتخابات خبرگان نیز در داخل کشور مطرح شد، اکنون در حالی به خبرگزاری‌های «AKI»، «RAF» و «RAR» ایتالیا رسیده که چند روز پیش از آن، آیت‌الله خامنه‌ای در دانشکده افسری امام علی(ع) حضور یافتند و به مدت چند ساعت از دانش‌آموختگان این دانشکده سان دید و به شماری از آنان هم سردوشی دادند، از سوی دیگر در حالی که تنها نام آیت‌الله ناصری به عنوان منبع این خبر! مطرح شده بود، به گفته نزدیکان ایشان، وی تاکنون درباره چنین مسائلی صحبت نکرده است.

بنگاه‌های خبرپراکنی اسرائیل هم، اندکی پس از انتشار شایعه زخمی شدن نصرالله، رهبر حزب‌الله لبنان را در تلویزیون زنده «المنار» دیدند که سرحال و قبراق، بیشترین بهره را از رسانه برای بر زمین زدن صهیونیست‌ها می‌برد.


برای عضویت در خبرنامه نام کاربری خودرا وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 117633


Powered by BlogSky.com

جدید ترین نوشته ها


باارسال مطالب مفید خوداز هدایای ما بهره مند شوید shabbou_blog@yahoo.com